Kasa fiskalna Elzab K10

Co oferuje Elzab K10 – kasa fiskalna z certyfikatem Online Ready?

Kasy rejestrujące, które są gotowe na pracę w systemie fiskalizacji online, cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem krajowych przedsiębiorców. A decyduje o tym nie tylko fakt, że wspomniane modele będzie można w przyszłości, np. w 2020 roku, wyposażyć w dodatkowe rozwiązania technologiczne. Kasy tego typu już teraz wyróżniają się bogatą, przydatną funkcjonalnością. Przykłady? Elzab K10.

Co daje gwarancja Online Ready?

Pierwszy raz o kasach przygotowanych na pracę w trybie online pisaliśmy w maju. Warto jednak przypomnieć, jakie korzyści towarzyszą wdrożeniu takiego urządzenia rejestrującego w firmie. Największym atutem tych modeli wydaje się to, że w przyszłości będzie można je dostosować do wymogów systemu fiskalizacji online. W praktyce oznacza to, iż kasa online ready zyska, w wybranym przez przedsiębiorcę momencie, dodatkowe technologie, m.in. funkcjonalność zapewniającą współpracę z centralnym repozytorium MF. I co najważniejsze, podatnik nie będzie musiał inwestować w kolejne urządzenie. W rezultacie, nie tylko obniży wydatki, ale także spokojnie przygotuje się do wykonywania obowiązków na nowych zasadach.

Kasa z obszernym panelem dotykowym

Jedną z kas rejestrujących, które zyskały certyfikat Online Ready, jest Elzab K10. Wielu osobom nie trzeba w ogóle przedstawiać tego modelu. Jest to bowiem jedno z najpopularniejszych urządzeń fiskalnych na polskim rynku technologii sprzedaży. Tak duże zainteresowanie wspomnianą kasą wynika z kilku powodów. Podstawowym wyróżnikiem tego modelu jest oczywiście to, że został on wyposażony w obszerny, kolorowy panel dotykowy. Dzięki temu obsługa Elzab K10 w niczym nie odbiega od korzystania z innych urządzeń, które posiadają podobne ekrany.

Co jeszcze oferuje opisywana tutaj kasa fiskalna? Na uwagę na pewno zasługuje fakt, iż w Elzab K10 zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów. Technologia ta zapewnia bowiem wygodne, bezpieczne i oszczędne archiwizowanie ważnych danych firmowych. Dodatkowo, kasa fiskalna marki Elzab wyróżnia się kompaktowymi gabarytami, solidnym wykonaniem oraz małą wagą. A te kwestie również przekładają się na wygodę codziennej pracy.

Gdzie sprawdzi się model K10?

Z pozoru odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – Elzab K10 sprawdzi się przede wszystkim w mobilnych działalnościach gospodarczych. Decydują o tym bardzo małe gabaryty oraz duża odporność na intensywną eksploatację. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę to, że kasa fiskalna marki Elzab umożliwia zdefiniowanie 3 000 PLU i doskonale współpracuje z innymi urządzeniami w firmie (także bezprzewodowo), otrzymamy bardzo ciekawą propozycję dla małych placówek handlowych czy usługowych. W takich okolicznościach model K10 zapewni zarówno komfort pracy, nawet na najmniejszych stanowiskach obsługi klientów, jak i dostęp do niezbędnych funkcjonalności. Ponadto, kasę fiskalną będzie można wtedy dostosować do wystroju wnętrza w siedzibie przedsiębiorstwa. Urządzenie jest bowiem oferowane w kilku wariantach kolorystycznych.

Sprawdźcie dodatkowe informacje o Elzab K10. Bo naprawdę warto zainteresować się tą kasą fiskalną 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż Captcha *